Jazyk

Měna

  • EUR
  • CZK

Vaše nákupy

Košík je prázdný

Jsme rádi, že vás slyšíme

(RU) +420-778727591

(CZ) +420-601563220

Green Gate  - Tato krásná země nenabízí nejen krásnou přírodu, ale i soukromé dekorační firmy, které se zabývají výrobou nádherných dekoračních předmětů. Dáváme jako příklad úžasnou firmu Green Gate, která sídlí v nádherném prostředí, jejich výrobky jsou vyrobené s láskou a jsou tak vyjímečné v tom, že veškeré jejich zboží je ručně malované a zdobené. Zakladatelé této firmy jsou hodně sečtělí a veškeré jejich výrobky jsou opravdu jedinečné. 

Ib Laursen - Tato Dánská společnost je jedním z předních velkoobchodních dodavatelů dekorací, bytových doplňků a nábytku ve Skandinávii. Sortiment, který firma nabízí je velice široký: keramika Mynte, dřevěné doplňky, nábytek, zahradní doplňky, svícny, svíčky....Tato firma má samozřejmě také katalog, ze kterého si vybere snad úplně každý. Katalog je vždy na dvě roční období, jaro+léto, podzim+zima. Firma je předním dodavatelem keramiky Mynte, je to velice krásná keramika a věříme, že Vás také nadchne, stejně jako nás. :-)

                                                        

Bloomingville - Tato překrásná Dánská rodinná firma se zabývá výrobou a prodejem bytových interiérů. Proč právě Bloomingville? Tato firma má fantastické produkty vyvinuté jejich vlastními návrháři. Jejich výrobky disponují vysokou kvalitou navrhovaného zboží. Touto firmou se můžete inspirovat také z katalogů, její katalogy vycházejí každý rok 2x, vždy na dvě roční období, jaro+léto, podzim+zima.
V roce 2014 se firma Bloomingville stala součástí americké společnosti Regent Holding, která je ve spoluvlastnictví  Betima a Simon Stampe.

Být vždy aktuální

Nejnovější zprávy a propagační akce