Jazyk

Měna

  • EUR
  • CZK

Vaše nákupy

Košík je prázdný

Jsme rádi, že vás slyšíme

(RU) +420-778727591

(CZ) +420-601563220

Prague design week


Dne 8.5. 2016 zavítala naše firma Qvinta company na týdenní přehlídku designu v Praze. Dohromady na tomto týdenním festivalu módy bylo 93 vystavovatelů. Tato výstava se zrodila v roce 2010. Ojedinělá výstava Prague design week vznikla v podstatě tím způsobem, že všechny země světa mají v hlavním městě takovouto výstavu designu, ale v české republice do této doby žádná nebyla.

  Výstava je zaměřená na kreativitu, nápady a zručnost. Mnoho vystavovatelů na této výstavě Vám předvede nejnovější trendy.
Prague Design Week se zaměřuje na vyprávění různých a nevšedních p

říběhů designu a s výsledným produktem projít hluboko do světa. Chce světu ukázat, že i Česká republika může a má designéry na světové úrovni.
Nejvíce nás asi zaujala paní Adéla Pečlová, která předvedla svojí nejnovější kolekci náhrdelníků ze dřeva a ze skla.
Paper Wood (doslovný překlad papírové dřevo)- jedná se o nábytek, který vypadá, že je dřevěný, ale pozor, zdání klame, ve skutečnosti je tento nábytek z papíru. Svojí nejnovější kolekci tohoto nábytku předvedla paní Kateřina Brůhová.


Stehlík design-tato česká firma nabízí šperky z bílého i černého porcelánu. Pod touto značkou se ukrývá firma, která vyrábí různá zvířátka, šperky, nebo i bytové doplňky z porcelánu. Byli jsme naprosto okouzleni krásou porcelánu.


Program:
Program této v česku ojedinělé designerské přehlídky Prague Design Week 2016 se skládá z výstavy 93 designerů, každodenních přednášek, workshopů některých vystavovatelů, promítání videí v Design kině a další malé akce.

Být vždy aktuální

Nejnovější zprávy a propagační akce