Jazyk

Měna

  • EUR
  • CZK

Vaše nákupy

Košík je prázdný

Jsme rádi, že vás slyšíme

(RU) +420-778727591

(CZ) +420-601563220

Spolehlivá dodávka
Naše firma Qvinta company poskytuje velice spolehlivou dodávku zboží.Věříme, že s dodávkou zboží od naší společnosti budete nadmíru spokojeni. Budeme rádi, když si zboží u nás objednáte. Za každý nákup u nás získáte dáreček od Qvinta krása ZDARMA. To, že budete s dodávkou zboží spokojeni je pro nás ta největší odměna.

Potěšující dáreček k nákupu
V Qvinta company nám velice záleží na všech zákaznících, kteří zavírají k nám do internetového obchůdku, budeme velice potěšeni, když se do našeho internetového obchůdku budete vracet. Za každý nákup v našem internetovém obchůdku Vám přidáme vzrušující dáreček od Qvinta company. Jaký dáreček přidáváme k nákupu to neprozradíme, nechejte se překvapit.

Zákaznický servis s láskou
Budeme se mnohokrát těšit na Vaše dotazy, jak telefonické, nebo písemné. Vždy Vám odpovíme na jakýkoli Váš dotaz, který se nemusí týkat jen zboží, nebo dopravy, vždy Vám odpovíme co nejrychleji to bude možné. Na Vaše dotazy se budeme moc těšit. Vždy na ně s láskou odpovídáme.

Jednoduchý způsob platby
Nabízíme Vám velice jednoduchý způsob platby. Můžete se sami rozhodnout pro jaký způsob se rozhodnete, jestli dobírkou, platbou předem na účet, nebo kartou. Tato volba je čistě na Vašem rozhodnutí. Jde nám o to aby tato část prodeje byla pro Vás co nejjednodušší a nejpohodlnější.

Rychlá návratnost zboží
Pokud se Vám zboží, které jste si od Nás zakoupili nebude líbit je tu samozřejmě možnost zboží vrátit zpět. Věříme, že budete s našimi službami spokojeni a budete se k nám rádi vracet nakupovat. Vaše Qvinta Krása.

Inspirace a nápady
V této sekci inspirace a nápady si můžete přečíst různé články na různá témata. Články jsou opravdu krásně napsané a věříme, že si jejich čtení zamilujete. Troufáme si říci, že se s naší pomocí ponoříte do krásy dekoru. S naší pomocí si vykouzlíte Váš dům, nebo zahradu ještě kouzelnější, než byla předtím, než jste na naše stránky zavítali. Budeme nesmírně potěšeni, když na naše stránky zavítáte.

Být vždy aktuální

Nejnovější zprávy a propagační akce